- Prikaz
- Specifikacije
- Preporučeni proizvodi
Prikaz
U skladu s člankom 4. stavkom 1.
Dvoslojna antena T30301 je UHF antena bliskog polja koja je pogodna za RFID industriju. Ova antena ima PCB dizajn i ima veliku jačinu polja i mali gubitak. Specijalno je optimiziran za samouslužnu mašinu za pozajmljivanje i vraćanje i blagajne, s niskim stajnim valom i širokim propusnim opsegom. Zbog korištenja PCB tehnologije, antena izgleda mnogo tanje od konvencionalnih antena. Ima izvrstan izgled i lako se instalira. Može se koristiti u kombinaciji s različitim čitateljima.
Glavne uporabe i primjenjivo područje primjene
U skladu s člankom 3. stavkom 1. točkom (a) ovog članka, T30301 antena može se praktično primijeniti u skladištenju, logistici, upravljanju imovinom i drugim scenarijima te se može prilagoditi prema zahtjevima kupaca.
Dimenzije i specifikacije

Snaga terena i stajanje Bobbi

Specifikacije
| Indikatori performansi | |
| Radna frekvencija | 860 MHz-960 MHz |
| Dobit | -10dBi |
| Stacioniran u Bobiju | ≤2 |
| Vlažnost | 5%~95% |
| Ulazna impedantnost | 50Ω |
| Polarizacija | Bliska polja |
| Vrsta spoja | SMA |
| Svaka vrsta vozila | |
| Materijal | čelik, FR4 |
| Težina | 0.206kg |
| Veličina | Smanjenje i smanjenje emisije |
| Boja | zelena |
| Razred zaštite | IPX4 |
| Radna temperatura | -40°C ~ + 85°C |
| Temperatura skladištenja | -40°C ~ + 85°C |