- Επισκόπηση
- Προδιαγραφές
- Συνιστώμενα Προϊόντα
Επισκόπηση
Λειτουργίες και χαρακτηριστικά του προϊόντος
Η διστρωματική κεραία T30301 είναι μια κεραία πλησινού πεδίου στη ζώνη UHF, κατάλληλη για τη βιομηχανία RFID. Αυτή η κεραία υιοθετεί σχεδιασμό PCB και διαθέτει ισχυρή ένταση πεδίου και χαμηλές απώλειες. Έχει ειδικά βελτιστοποιηθεί για μηχανήματα αυτοεξυπηρέτησης δανεισμού και επιστροφής, καθώς και για ταμεία, με χαμηλό στάσιμο κύμα και ευρύ εύρος ζώνης. Λόγω της χρήσης τεχνολογίας PCB, η κεραία εμφανίζεται πολύ λεπτότερη σε σύγκριση με τις συμβατικές κεραίες. Διαθέτει εξαιρετική εμφάνιση και είναι εύκολη στην εγκατάσταση. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε συνδυασμό με διαφορετικούς αναγνώστες.
Κύριες χρήσεις και εφαρμοσιμότητα
Η κεραία T30301 μπορεί να χρησιμοποιηθεί εύκολα σε εφαρμογές αποθήκευσης, λογιστικής, διαχείρισης περιουσιακών στοιχείων και άλλα σενάρια, και μπορεί να προσαρμοστεί σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών.
Διαστάσεις και Προδιαγραφές

Ένταση πεδίου και στάσιμος κόμβος

Προδιαγραφές
| Δείκτες επιδόσεως | |
| Συχνότητα εργασίας | 860 MHz - 960 MHz |
| Κέρδος | −10 dBi |
| Εγκατεστημένος στο Bobi | ≤2 |
| Υγρασία | 5%~95% |
| Παρεμπόδιση εισόδου | 50Ω |
| Πολαρικοποίηση | Προσκείμενο πεδίο |
| Τύπος Συνδέσεως | SMA |
| Μηχανικοί Δείκτες | |
| Υλικό | χαλκός, FR4 |
| Βάρος | 0.206kg |
| Μέγεθος | 300 mm × 300 mm × 10 mm |
| Χρώμα | πράσινος |
| Βαθμός Προστασίας | IPX4 |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Οθόνη αποθήκευσης | -40 ℃ ~ +85 ℃ |