- Genel Bakış
- Teknik Özellikler
- Önerilen Ürünler
Genel Bakış
Ürünün fonksiyonları ve özellikleri
T30301 çift katmanlı anten, RFID sektörüne uygun bir UHF bant yakın-alan antenidir. Bu anten, PCB tasarımı kullanır ve güçlü alan şiddeti ile düşük kayıp özelliklerine sahiptir. Otomatik kütüphane ödünç alma ve iade makineleri ile kasa sistemleri için özel olarak optimize edilmiştir; düşük duran dalga oranı ve geniş bant genişliğine sahiptir. PCB teknolojisinin kullanılması nedeniyle anten, geleneksel antenlere kıyasla çok daha incedir. Zarif bir görünüm sunar ve kurulumu kolaydır. Farklı okuyucularla birlikte kullanılabilir.
Ana kullanım alanları ve uygulama kapsamı
T30301 anteni, depolama, lojistik, varlık yönetimi gibi uygulama alanlarında kolayca kullanılabilir ve müşteri taleplerine göre özelleştirilebilir.
Boyutlar ve özellikler

Alan şiddeti ve duran Bobbi

Teknik Özellikler
| Performans göstergeleri | |
| Çalışma sıklığı | 860 MHz–960 MHz |
| Kazanç | -10 dBi |
| Bobi'de konumlandırılmış | ≤2 |
| Nem | 5%~95% |
| Giriş Empedansı | 50Ω |
| Polarizasyon | Yakın alan |
| Birleşme Türü | SMA |
| Mekanik Göstergeler | |
| Malzeme | bakır, FR4 |
| Ağırlık | 0.206kg |
| Boyut | 300 mm × 300 mm × 10 mm |
| Renk | yeşil |
| Koruma derecesi | IPX4 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40℃~+85℃ |
| Depolama Sıcaklığı | -40℃~+85℃ |