- Gainberri
- Espezifikazioak
- Gomendatutako produktuak
Gainberri
Produktuaren funtzioak eta ezaugarriak
T30301 antena bikoitz-geruzaduna UHF banda-antena hurbilena da, RFID industriarako egokia. Antena honek PCB diseinua erabiltzen du eta eremu-indar handia eta galera gutxia ditu. Makina automatikoetan (liburuak hartu eta itzuli) eta diru-kontuetan erabiltzeko bereziki optimizatua izan da; uhin-egonkortasun baxua eta zabalkide zabalarekin. PCB teknologia erabiliz gero, antena askoz meheagoa da antena arruntengandik. Itxura dotorea du eta instalatzeko erraza da. Irakurgailu desberdinekin konbinatu daiteke.
Erabilera nagusiak eta aplikazio-eremuak
T30301 antena hau biltegietan, logistikan, ondasun-kudeaketan eta beste egoera batzuetan erabil daiteke modu erabilgarrian, eta bezeroen beharren arabera pertsonaliza daiteke.
Dimentsioak eta zehaztapenak

Eremu-indarra eta geldi-uhinak

Espezifikazioak
| Errendimendu-adierazleak | |
| Lan-maiztasuna | 860 MHz–960 MHz |
| Bihurtzea | -10 dBi |
| Bobi-n kokatuta | ≤2 |
| Eskuentzia | 5%~95% |
| Sarrerako erresistentzia | 50Ω |
| Polarizazioa | Hurbil-eremua |
| Artikulazio Mota | SMA |
| Adierazle mekanikoak | |
| Materiala | kobre, FR4 |
| Pisua | 0,206 kg |
| Tamaina | 300 mm × 300 mm × 10 mm |
| Kolorea | berde |
| Babestu Maila | IPX4 |
| Lan temperatura | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Biltegiratze tenperatura | -40 ℃ ~ +85 ℃ |