- Overzicht
- Specificaties
- Aanbevolen producten
Overzicht
Functies en kenmerken van het product
De tweelaagse T30301-antenne is een UHF-band nabijveldantenne, geschikt voor de RFID-industrie. Deze antenne maakt gebruik van een PCB-ontwerp en kenmerkt zich door sterke veldsterkte en lage verliezen. Hij is speciaal geoptimaliseerd voor zelfbedieningsmachines voor het lenen en inleveren van artikelen en kassa’s, met een lage staande golf en een breed bandbreedte. Door het gebruik van PCB-technologie is de antenne aanzienlijk dunner dan conventionele antennes. Hij heeft een verfijnde uitstraling en is eenvoudig te installeren. De antenne kan worden gecombineerd met verschillende lezers.
Belangrijkste toepassingen en toepassingsgebied
De T30301-antenne kan gemakkelijk worden toegepast in magazijnlogistiek, logistiek, activabeheer en andere scenario’s, en kan op maat worden gemaakt volgens klantwensen.
Afmetingen en specificaties

Veldsterkte en staande Bobbi

Specificaties
| Prestatieindicatoren | |
| Werkfrequentie | 860 MHz–960 MHz |
| Versterking | -10 dBi |
| Gevestigd in Bobi | ≤2 |
| Vochtigheid | 5%~95% |
| Invoerimpedantie | 50Ω |
| Polaritatie | Nabijveld |
| Soort verbinding | SMA |
| Mechanische indicatoren | |
| Materiaal | koper, FR4 |
| Gewicht | 0.206kg |
| Maat | 300 mm × 300 mm × 10 mm |
| Kleur | groen |
| Beschermingsgraad | IPX4 |
| Werktemperatuur | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Opslagtemperatuur | -40 ℃ ~ +85 ℃ |