- Шолу
- Сәйкестіктер
- Ұсынылатын өнімдер
Шолу
Өнімнің қызметтері мен сипаттамалары
T30301 екі қабатты антеннасы – RFID саласына арналған UHF диапазонының жақын өрісті антеннасы. Бұл антенна PCB дизайнын қолданады және күшті өріс кернеуі мен төмен шығындармен сипатталады. Ол өзіндік қызмет көрсету машиналары мен кассалық аппараттар үшін арнайы оптимизацияланған, тұрақты толқындың коэффициенті төмен, жиілік жолағы кең. PCB технологиясын қолдану арқасында антенна дәстүрлі антеннадан әлдеқайда жұқа болып келеді. Оның әдемі сыртқы түрі бар және орнату оңай. Ол әртүрлі оқығыштармен бірге қолданылуы мүмкін.
Негізгі қолданылуы мен қолданылу аясы
T30301 антеннасы қоймаларда, логистикада, активтерді басқаруда және басқа да сценарийлерде ыңғайлы қолданылады және тұтынушылардың талаптарына сәйкес тиісті түрде қалыптастырылуы мүмкін.
Өлшемдер және Техникалық Параметрлер

Өріс кернеуі және тұрған Бобби

Сәйкестіктер
| Қызмет салдары | |
| Жұмыс жиілігі | 860 МГц–960 МГц |
| Жеңісті | -10 дБи |
| Боби қаласында орналасқан | ≤2 |
| Ылғалдылық | 5%~95% |
| Кіріс кедергісі | 50Ω |
| Поляризация | Жақын аймақ |
| Түйіспе түрі | SMA |
| Механикалық көрсеткіштер | |
| Материал | мыс, FR4 |
| Салмағы | 0.206кг |
| Өлшемі | 300 мм × 300 мм × 10 мм |
| Түс | жасыл |
| Қорғау дәрежесі | IPx4 |
| Жұмыс температурасы | -40℃ ~ +85℃ |
| Сақтау температурасы | -40℃ ~ +85℃ |