- Přehled
- Specifikace
- Doporučené produkty
Přehled
Funkce a vlastnosti produktu
Dvouvrstvá anténa T30301 je blízkopolevní anténa pro UHF pásmo, vhodná pro průmysl RFID. Tato anténa využívá návrh na desce plošných spojů (PCB) a vyznačuje se silným polem a nízkými ztrátami. Byla speciálně optimalizována pro samosluzby pro výpůjčku a vrácení zboží a pokladní systémy, s nízkou stojatou vlnou a širokou šířkou pásma. Díky použití technologie PCB je anténa mnohem tenčí než běžné antény. Má elegantní vzhled a je snadno instalovatelná. Lze ji kombinovat s různými čtečkami.
Hlavní oblasti použití a rozsah použití
Anténu T30301 lze pohodlně využít v oblastech skladování, logistiky, správy majetku a dalších scénářích; lze ji přizpůsobit podle požadavků zákazníka.
Rozměry a technické údaje

Hustota pole a stojaté vlny

Specifikace
| Výkonnostní ukazatele | |
| Pracovní frekvence | 860 MHz – 960 MHz |
| Zisk | -10 dBi |
| Umístěno v Bobi | ≤2 |
| Vlhkost | 5%~95% |
| Vstupní impedance | 50Ω |
| Polarizace | Blízké pole |
| Typ spoje | SMA |
| Mechanické ukazatele | |
| Materiál | měď, FR4 |
| Hmotnost | 0.206kg |
| Rozměr | 300 mm × 300 mm × 10 mm |
| Barva | zelený |
| Stupnice ochrany | IPX4 |
| Pracovní teplota | −40 °C až +85 °C |
| Skladovací teplota | −40 °C až +85 °C |