- Conspectus
- Specificationes
- Producta Commendata
Conspectus
Functiones et proprietates huius producti
Antenna T30301 duplex stratum est antenna pro campo propinquo in UHF-banda, apta ad industriam RFID. Haec antenna designem PCB adhibet et praestat fortissimam intensitatem campi atque parvam amissionem. Specialiter optimata est pro machinis ad libros sibi sumendos et reddendos, et pro cassibus, habens parvam undam stantem et latam latitudinem bandae. Propter usum technologiae PCB, antenna multo tenuior apparet quam antennae consuetudine utitae. Habet formam exquisitam et facile installatur. Cum diversis lectoribus coniungi potest.
Usus principales et ambitus applicabilis
Antenna T30301 commodissime adhiberi potest in magazinis, logistica, administratione bonorum aliisque casibus, et secundum desideria clientium ad usum specialem accommodari potest.
Dimensiones et Specificationes

Fortitudo campi et nodus stans

Specificationes
| Indiciae performance | |
| Opus Frequency | 860 MHz–960 MHz |
| Lucrum | −10 dBi |
| Stātus in Bobi | ≤2 |
| Humiditas | 5%~95% |
| Input impedimentum | 50Ω |
| Polarizatio | Proximus campus |
| Genus Articulationis | SMA |
| Indicatores Mechanici | |
| Materia | cuprum, FR4 |
| Pondus | 0.206kg |
| Magnitudo | 300 mm × 300 mm × 10 mm |
| Color | viridis |
| Gradus protectionis | IPX4 |
| Temperatura operativa | −40 °C usque ad +85 °C |
| Temperatura recondita | −40 °C usque ad +85 °C |