- Conspectus
- Specificationes
- Producta Commendata
Conspectus
Idonea pro terminali antennae UHF bandae RFID in casu communi, directiva, cum fasciculo angusto et praecipua vi signali.
Idonea ad omnes occasiones, ut aditus regendus, administratio gregis, et alia usus.
Lucrum

Specificationes
Specificationes Electrificae
| Formam | RFA915-10H45 |
| Frequens ambitus (MHz) | 860-960MHz |
| Lucrum | >10 dBi |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Polarizatio | Circularis |
| largitudo Fasciculi ad 3 dB, Planum H | 45º |
| largitudo Fasciculi ad 3 dB, Planum E | 70º |
| Ratio Axialis | <3 dB |
| Humiditas relativa | 5%~95% |
| Impedantia | 50 Ω |
Mechanica Specificationes
| Connector | SMA-50KFD |
| Dimensio Antennae | 460×220×35 mm |
| Pondus | 4.3kg |
| Materia | Plasticum technicum ASA, Aluminium |
| Temperatura stire | −40 °C usque ad +85 °C |
| Temperatura operativa | −40 °C usque ad +85 °C |
| Color | Niger |