- Conspectus
- Specificationes
- Codices productorum ad ordinandum
- Producta Commendata
Conspectus
Productum Overview
Advantenna-CP11 est antenna compacta UHF RFID, cum area lectionis praeclare regenda et polarizatione circulari.
Per regulandam potestatem lectoris RFID, Advantenna-CP11 uti potest tamquam antenna ad prope spatium, aut tamquam antenna ad latius spatium.
Cum utitur tamquam antenna ad prope spatium, area lectionis ita regi potest, ut paucos tantum centimetres aequalis sit, etiam cum tagis ad longinquum spatium utuntur.
Advantenna–CP11 sub superficie mensae, scaffordii, etc. collocari potest, ut applicationes RFID, ut systemata solutionis pecuniarum, systemata adnotationis, systemata aditus, scaffordia sapientia, ostenta sapientia, tabulae sapientiae et mensae sapientiae, constituatur.
Commoda:
• Tamquam antenna ad prope spatium quam tamquam antenna ad latius spatium operari potest
• Area lecturae praeclare regulae
• Pretio aequo
Applicationes:
• Systemata solutionis
• Systemata adnotationis ad introitum
• Regulatio aditus
• Mensae sapientes
• Tabulae sapientes
• Mensae sapientes
• Superficies sapientes in genere
Schema radiationis

Sequimini nos in Twitter: @KeonnTech
Advantenna-CP11 ™
Exempla:
• ADAN-CP11EU-SMA-200:
- Advantenna-CP11
- Fascis frequentialis: 865,6 MHz – 867,6 MHz
- Conector SMA
- Modello 200
Mechanica Specificationes




Specificationes
| Frequentiā operātōriā versiōnis Europaeae | 865–868 MHz (ETSI EN 302 208) |
| Frequentiā operātōriā versiōnis Americanae | 902–928 MHz (FCC pars 15) |
| Distantia detectiōnis operātōria | Usque ad 3 m (in modo potenti maximo) |
| Schema radiationis | Aequabilis |
| Lucrum | 0,2 dBi |
| Latitudo radii | 120° / 120° |
| Polarizatio | Circularis |
| Input impedimentum | 50 Ω |
| Connector | SMA |
| IP Rating | IP64: Resistens ad pulverem, etiam in concentratione alta; resistens ad aquam dispergatam |
| Temperatura range | −20°C ad +130°C |
| Magnitudo absque coniunctione | 180 mm × 180 mm × 17,5 mm; 7 pollices × 7 pollices × 0,7 pollicis |
| Pondus Antennae | 485 g |
Codices productorum ad ordinandum
| ADAN-CP11 | Ff* | - | CCC | - | mmm | |
| FF = fasciculus frequentialis | ||||||
| EU | 865,6 MHz – 867,6 MHz | |||||
| Nos | 902,0 MHz – 928,0 MHz | |||||
| Typus coniunctionis | ||||||
| SMA | SMA Connector | |||||
| Formam | ||||||
| 200 | Numerus Exemplaris |