- ຄຳອະທິບາຍໂດຍຫຍໍ້
- ສະເພັດ
- ຜະລິດຕະພັນທີ່ແນະນຳ
ຄຳອະທິບາຍໂດຍຫຍໍ້
RFA915-9R40-1A ເໝາະສຳລັບການນຳໃຊ້ໃນສະຖານະການຕ່າງໆ ເຊັ່ນ: ການຕິດຕາມການຈັດສົ່ງ RFID, ການນຳໃຊ້ໃນສາງ, ລະບົບຄວບຄຸມການເຂົ້າເຖິງ, ແລະ ການຈັດການສະຖານທີ່ຈອດລົດ.
ສະເພັດ
| ຕົວຊີ້ວັດດ້ານໄຟຟ້າ | |
| ລະດັບຄວາມຖີ່ | 902-928MHz |
| ຮັບ | 9 dBi |
| ຄວາມກວ້າງຂອງປີກ | ແນວນອນ: 70° ແນວຕັ້ງ: 70° |
| ຮູບແບບຂອງຄວາມຂັ້ວ | ຂະບວນການຂອງຄວາມຂັ້ນຕອນແບບວົງກົມ |
| ອັດຕາສ່ວນຄື້ນສຽງວ່າງຂອງໄຟຟ້າ | 1.4 ຫຼື ໜ້ອຍກວ່າ |
| ອັດຕາສ່ວນກ່ອນແລະຫຼັງ | 20 ຫຼື ຫຼາຍກວ່າ |
| ຄວາມຕ້ອງກັນ | 50 Ω |
| กำลังข้อมูลสูงสุด | 50W |
| ກັນຄວາມຈັກ | ການຕໍ່ດິນ Dc |
| ປະເພດຂໍ້ຕໍ່ | ແຜ່ນຟາລັງ N |
| ຕົວຊີ້ບອກເຄື່ອງຈັກ | |
| ຂະໜາດຂອງເອນເຕັນນາ | 260*260*40mm |
| ນ້ຳໜັກສຸດທິຂອງເອນເຕັນນາ | 1.1ກິໂລ້ |
| ຂະໜາດບັນຈຸ | 29*29*8cm |
| ນ້ຳໜັກທັງໝົດຂອງເຄື່ອງຮັບ-ສົ່ງ | 1.68kg |
| ວັດຖຸທີ່ໃຊ້ເຮັດຝາກເຄື່ອງຮັບ-ສົ່ງ | ABS |
| ສີຂອງຝາກເຄື່ອງຮັບ-ສົ່ງ | ຂາວ |
| ເສັ້ນຜ່າສູນກາງຂອງດັ່ງ | φ30-50mm |
| ຄວາມແຂງແຮງຕໍ່ການຕ້ານທາງລົມສູງສຸດ | 60M / S |
| ອຸນຫະພູມເຮັດວຽກ | -40-70℃ |