- Шолу
- Сәйкестіктер
- Ұсынылатын өнімдер
Шолу
RFA915-9R40-1A RFID логистикалық бақылау, қойма қолданбалары, кіру бақылау жүйелері және ауылшаруашылық алаңдарын басқару сияқты қолдану сценарийлеріне сай.
Сәйкестіктер
| Электрлық көрсеткіштер | |
| Жиілік диапазоны | 902-928 МГц |
| Жеңісті | 9 дБи |
| Қақпақ ені | Көлденең: 70° Тік: 70° |
| Поляризациялық режим | Дөңгелек поляризация |
| Жолдаушы волна нисабы | 1,4 немесе одан төмен |
| Алдында және кейінгі қатынас | 20 немесе одан көп |
| Импеданс | 50 Ω |
| Максималды енгізу шакты | 50 Вт |
| Құрлық азайту | DC Жерге қосу |
| Түйіспе түрі | N фланцтары |
| Механикалық көрсеткіштер | |
| Антеннаның өлшемі | 260×260×40 мм |
| Антеннасының таза салмағы | 1.1кг |
| Қаптама өлшемі | 29×29×8 см |
| Антенналың жалпы салмағы | 1.68кг |
| Антенна қаптамасының материалдық құрамы | ABS |
| Антенна қаптамасының түсі | ақ |
| Ұстағыш диаметрі | φ30–50 мм |
| Ең жоғары желге төзімділік күші | 60М/с |
| Жұмыс температурасы | -40-70℃ |