- Przegląd
- Specyfikacje
- Polecane produkty
Przegląd
RFA915-9R40-1A jest odpowiedni do zastosowań takich jak śledzenie logistyczne za pomocą technologii RFID, zastosowania w magazynach, systemy kontroli dostępu oraz zarządzanie parkingami.
Specyfikacje
| Wskaźniki elektryczne | |
| Zakres częstotliwości | 902-928 MHz |
| Zysk | 9dbi |
| Szerokość klapki | Poziomo: 70°, Pionowo: 70° |
| Tryb polaryzacji | Polaryzacja kołowa |
| Współczynnik stojących fal napięcia | 1,4 lub mniej |
| Stosunek przed/po | 20 lub więcej |
| Impedancja | 50 Ω |
| Maksymalna moc wejściowa | 50W |
| Ochrona przed błyskawicami | Uziemienie prądu stałego |
| Typ połączenia | Kołnierze typu N |
| Wskaźniki mechaniczne | |
| Rozmiar anteny | 260 × 260 × 40 mm |
| Masa netto anteny | 1.1kg |
| Rozmiar opakowania | 29×29×8 cm |
| Masa brutto anteny | 1.68kg |
| Materiał pokrywy anteny | ABS |
| Kolor pokrywy anteny | biały |
| Średnica uchwytu | Ø30–50 mm |
| Maksymalna wytrzymałość na wiatr | 60 m/s |
| Temperatura pracy | -40-70℃ |