- Oversikt
- Spesifikasjoner
- Anbefalte produkter
Oversikt
RFA915-9R40-1A er egnet for anvendelsesscenarier som RFID-logistikksporing, lageranvendelser, tilgangskontrollsystemer og parkeringsplassstyring.
Spesifikasjoner
| Elektriske indikatorer | |
| Frekvensområde | 902-928 MHz |
| Gevinst | 9dBi |
| Lukkebredde | Hor: 70° Ver: 70° |
| Polariseringsmode | Sirkulær polarisering |
| Spenningsstårforhold | 1,4 eller mindre |
| Forhold mellom foran og bak | 20 eller mer |
| Impedans | 50 Ω |
| Maksimalt Inngangsstyrke | 50W |
| Blikkvern | DC jordforbindelse |
| Følge Type | N-flenser |
| Mekaniske indikatorer | |
| Antennes størrelse | 260 × 260 × 40 mm |
| Nettovekt av antennen | 1.1KG |
| Pakkingsstørrelse | 29 × 29 × 8 cm |
| Bruttovekt til antennen | 1.68kg |
| Materiale til antennekapsling | ABS |
| Farge på antennekapsling | hvit |
| Håndtakets diameter | φ30–50 mm |
| Maksimal motstandsstyrke mot vind | 60m/s |
| Arbeidstemperatur | -40-70℃ |