- Overzicht
- Specificaties
- Aanbevolen producten
Overzicht
De RFA915-9R40-1A is geschikt voor toepassingsgebieden zoals RFID-logistieke tracking, magazijnapplicaties, toegangscontrolesystemen en parkeerplaatsbeheer.
Specificaties
| Elektrische aanduiders | |
| Frequentiebereik | 902-928 MHz |
| Versterking | 9 dB |
| Klepwijdte | Horizontaal: 70° Verticaal: 70° |
| Polarisatiemodus | Circulaire polarisatie |
| Spanningsstaandingolferverhouding | 1,4 of lager |
| Verhouding voor/na | 20 of meer |
| Impedantie | 50 Ω |
| Maximaal invoervermogen | 50W |
| Bliksembescherming | DC-aansluiting |
| Soort verbinding | N-flenzen |
| Mechanische indicatoren | |
| Antennegrootte | 260 × 260 × 40 mm |
| Nettogewicht van de antenne | 1.1kg |
| Verpakkingsgrootte | 29*29*8 cm |
| Brutogewicht van de antenne | 1.68kg |
| Materiaal van de antenneafdekking | ABS |
| Kleur van de antenneafdekking | wit |
| Diameter van de handgreep | φ30-50 mm |
| Maximale windweerstand | 60 m/s |
| Werktemperatuur | -40-70℃ |