- ຄຳອະທິບາຍໂດຍຫຍໍ້
- ສະເພັດ
- ຜະລິດຕະພັນທີ່ແນະນຳ
ຄຳອະທິບາຍໂດຍຫຍໍ້
RAF915-320 ແມ່ນຖືກນຳໃຊ້ຢ່າງກວ້າງຂວາງໃນສະຖານະການຕ່າງໆເຊັ່ນ: ການຄ້າທີ່ມີປະສິດທິພາບ, ການຈັດການຕູ້ເຢັນ, ການຈັດການຊັບສິນ, ແລະການຈັດການເຄື່ອງປະດັບ.
ສະເພັດ
| ຕົວຊີ້ວັດດ້ານໄຟຟ້າ | |
| ລະດັບຄວາມຖີ່ | 902-928MHz |
| ຮັບ | -10 dBi |
| ຮູບແບບຂອງຄວາມຂັ້ວ | ຂະບວນການຂອງຄວາມຂັ້ນຕອນແບບວົງກົມ |
| ອັດຕາສ່ວນຄື້ນສຽງວ່າງຂອງໄຟຟ້າ | 1.8 ຫຼື ໜ້ອຍກວ່າ |
| ອັດຕາສ່ວນກ່ອນ-ຫຼັງ | 20 ຫຼືຫຼາຍກວ່າ |
| ຄວາມຕ້ອງກັນ | 50 Ω |
| กำลังข้อมูลสูงสุด | 50W |
| ກັນຄວາມຈັກ | ການຕໍ່ດິນ Dc |
| ປະເພດຂອງຂໍ້ຕໍ່ | ທີ່ນັ່ງ SMA |
| ຕົວຊີ້ບອກເຄື່ອງຈັກ | |
| ຂະໜາດຂອງເອນເຕັນນາ | 320*320*6 ມມ |
| ນ້ຳໜັກສຸດທິຂອງແອນເຕັນນາ | 0.6kg |
| ຂະໜາດບັນຈຸ | 33*33*3 ຊມ |
| ນ້ຳໜັກລວມຂອງແອນເຕັນນາ | 0.8kg |
| ວັດຖຸທີ່ໃຊ້ເຮັດຝາກັບແອນເຕັນນາ | PVC |
| ສີຂອງຝາປິດເຄື່ອງຮັບສັນຍາ | ດຳ |
| ອຸນຫະພູມເຮັດວຽກ | -20-55℃ |