- Prehľad
- Špecifikácie
- Odporúčané produkty
Prehľad
RFA915-9R40-1A je vhodný pre aplikačné scenáre, ako je sledovanie logistiky RFID, aplikácie v skladoch, systémy riadenia prístupu a správa parkovacích miest.
Špecifikácie
| Elektrické indikátory | |
| Frekvenčný rozsah | 902–928 MHz |
| Zisky | 9dBi |
| Šírka klapky | Hor.: 70° Ver.: 70° |
| Polarizačný režim | Kruhová polarizácia |
| Pomer stojatých vĺn napätia | 1,4 alebo menej |
| Pomer predného a zadného lúča | 20 alebo viac |
| Impedancia | 50 Ω |
| Maximálna vstupná mocnosť | 50W |
| Ochrana pred bleskom | Zazemnenie DC |
| Typ spojenia | N príruby |
| Mechanické ukazovatele | |
| Veľkosť antény | 260 × 260 × 40 mm |
| Hmotnosť antény bez balenia | 1,1 kg |
| Veľkosť obalu | 29 × 29 × 8 cm |
| Hmotnosť antény s balením | 1.68kg |
| Materiál krytu antény | ABS |
| Farba krytu antény | biela |
| Priemer rukoväte | φ30–50 mm |
| Maximálna odolnosť voči vetru | 60m/s |
| Pracovná teplota | -40-70℃ |