- Přehled
- Specifikace
- Doporučené produkty
Přehled
RFA915-9R40-1A je vhodná pro aplikační scénáře, jako je sledování logistiky RFID, skladové aplikace, systémy řízení přístupu a správa parkovišť.
Specifikace
| Elektrické indikátory | |
| Frekvenční rozsah | 902-928 MHz |
| Zisk | 9dBi |
| Šířka klapky | Hor.: 70° Ver.: 70° |
| Režim polarizace | Kruhová polarizace |
| Poměr stojaté vlny napětí | 1,4 nebo méně |
| Poměr před/po | 20 nebo více |
| Impedance | 50 Ω |
| Maximální vstupní výkon | 50W |
| Ochrana před bleskem | DC zakotvení |
| Typ spoje | N příruby |
| Mechanické ukazatele | |
| Velikost antény | 260 × 260 × 40 mm |
| Čistá hmotnost antény | 1.1KG |
| Velikost balení | 29×29×8 cm |
| Hrubá hmotnost antény | 1.68kg |
| Materiál krytu antény | ABS |
| Barva krytu antény | bílá |
| Průměr rukojeti | φ30–50 mm |
| Maximální odolnost vůči větru | 60 m/s |
| Pracovní teplota | -40-70℃ |