- Oversikt
- Spesifikasjoner
- Anbefalte produkter
Oversikt
Egnede for generelle tilfeller med UHF-bånd RFID-antenneterminaler, med retningsspesifikk smal stråle og høy forsterkning.
Egnede for alle anvendelsesområder, blant annet tilgangskontroll og flåtestyring.
Gevinst

Spesifikasjoner
Elektriske spesifikasjonar
| Modell | RFA915-10H45 |
| Frekvensområde ((MHz) | 860-960MHZ |
| Gevinst | >10 dBi |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Polarisasjon | Sirkulær |
| 3 dB strålebredde, H-plan | 45° |
| 3 dB strålebredde, E-plan | 70º |
| Akselforhold | <3 dB |
| Relativ fuktighet | 5%~95% |
| Impedans | 50 Ω |
Mechaniske spesifikasjonar
| Kobling | SMA-50KFD |
| Antennestørrelse | 460 × 220 × 35 mm |
| Vekt | 4.3KG |
| Materiale | Teknisk plast ASA, aluminium |
| Stiretemperatur | -40℃~+85℃ |
| Driftstemperatur | -40℃~+85℃ |
| Farge | Svart |