- Oversikt
- Spesifikasjoner
- Produktkoder for bestilling
- Anbefalte produkter
Oversikt
Oversikt over produktet
Advantenna-CP11 er en kompakt UHF RFID-antenne med et svært kontrollert leseområde og sirkulær polarisering.
Ved å justere effekten på RFID-leseren kan Advantenna-CP11 brukes som en nærfeltantenne eller som en antenne med større rekkevidde.
Når den brukes som en nærfeltantenne, kan leseområdet justeres til noen centimeter, selv ved bruk av fjernfelt-tagger.
Advantenna-CP11 kan monteres under overflaten på hyller, bord osv. for å skape RFID-applikasjoner som betalingssystemer, inncheckingsystemer, tilgangskontroll, smarte hyller, smarte displayenheter, smarte paneler og smarte bord.
Fordeler:
• Kan brukes enten som en nærfeltantenne eller som en antenne med større rekkevidde
• Høyt regulert leseområde
• Kostnadseffektiv
Applikasjoner:
• Betalingssystemer
• Innsjekksystemer
• Tilgangskontroll
• Smarte hyller
• Smarte paneler
• Smarte bord
• Smarte overflater generelt
Strålingsmønster

Følg oss på Twitter: @KeonnTech
Advantenna-CP11 ™
Eksempler:
• ADAN-CP11EU-SMA-200:
- Advantenna-CP11
- Frekvensbånd: 865,6 MHz – 867,6 MHz
- SMA-kontakt
- Modell 200
Mechaniske spesifikasjonar




Spesifikasjoner
| Driftsfrekvens, EU-utgave | 865–868 MHz (ETSI EN 302 208) |
| Driftsfrekvens, US-utgave | 902–928 MHz (FCC del 15) |
| Deteksjonsavstand ved drift | Opp til 3 m (i høyeffektmodus) |
| Strålingsmønster | Justerbar |
| Gevinst | 0,2 dBi |
| Bjelkebredde | 120° / 120° |
| Polarisasjon | Sirkulær |
| Innimpedans | 50 Ω |
| Kobling | SMA |
| IP-klassifisering | IP64: Støvbestandig, også ved høy konsentrasjon. Beskyttet mot spray av vann |
| Temperaturområde | −20 °C til +130 °C |
| Størrelse uten koblingsdelen | 180 mm x 180 mm x 17,5 mm7 tommer x 7 tommer x 0,7 tommer |
| Antennevekt | 485 g |
Produktkoder for bestilling
| ADAN-CP11 | FF | - | CCC | - | mmm | |
| FF = frekvensbånd | ||||||
| EU | 865,6 MHz – 867,6 MHz | |||||
| US | 902,0 MHz – 928,0 MHz | |||||
| Kontakt type | ||||||
| SMA | Sma-kontakt | |||||
| Modell | ||||||
| 200 | Modellnummer |