12 дБи-ийн ультра өндөр давтамжийн тойргүйрүүлсэн, усаас хамгаалттай, гүйдэлд төвөгтүүлсэн RFID гадаад антенн
- Тойм
- Тодорхойлолт
- Сууринхууны зураг
- Санал болгож буй бүтээлүүд
Тойм
RFA915-12R40-C1 нь өндөр коэффициенттэй, 40°-ийн өргөн хөндлөн туяа тархалтын баруун тойрог хавтгай антенн бөөрсөн, RFID системд ашигладаг.
● 40°-ийн өргөн хөндлөн туяа тархалт
● RoHS стандартын шаардлаж удовшруулж
● IP65 ус төөрүүлэгч түвшин
Тодорхойлолт
Цахилгаан
| Загвар | RFA-915-12R40 |
| Давтамжийн хүрээ | 902-928 МГц |
| Нөхөн сэргээлт | 12 дБи |
| VSWR | ≤1.5 |
| 3 дБ Цацрагийн өргөн, H-хавтгай | 40° |
| 3 дБ-ийн цацрагийн өргөн, E-хавтгай | 40° |
| Поляризаци | Зөв дугуй хэлбэрийн |
| Тэнхлэгийн харьцаа | <2 |
| Урд-ард харьцаа | ≥20 дБ |
| Хамгийн их оролтын чадал | 100 Ватт |
| Эсрэг чанар | 50 Ω |
| Бар амьсгалд хамгаалах | Тогтмол газардуулгын холболт |
Санаатай
| Холбогч | N-K |
| Антеннагийн хэмжээс | 450×450×40 мм |
| Жин | 2.5 кг / 3.0 кг |
| Радомын материал | Ультра ягаан ABS |
| Суурин төвүүр диаметр | Ø40–Ø60 мм |
| Ашиглалтын температур | –40° C – +65° C |
| Хүлээж буй салхины хурд | 216 км/ц |
Сууринхууны зураг


