12 dBi ultra-hoë-frekwensie sirkulêr gepolariseerde waterdigte en weerligbeskermde RFID-eksterne antennas
- Oorsig
- Spesifikasies
- Monteerdiagram
- Aanbevole Produkte
Oorsig
RFA915-12R40-C1 is ’n hoëwinsgewende regter-sirkulêre plaatantenne met ’n wye 40° straalwydte, wat vir RFID-toepassings gebruik word.
● Wye 40° horisontale straalwydte
● Voldoen aan RoHS-vereistes
● IP65-waterdigheidsvlak
Spesifikasies
Elektriese
| Model | RFA-915-12R40 |
| Frekwensie reeks | 902-928MHz |
| Versterking | 12 dBi |
| VSWR | ≤1.5 |
| 3 dB-straalwydte, H-vlak | 40° |
| 3 dB-stralingswydte, E-vlak | 40° |
| Polariteit | Regter-sirkulêr |
| Asimutsverhouding | <2 |
| Voor- tot Agterverhouding | ≥20 dB |
| Maksimum Invoerkrag | 100 Watt |
| Impedansie | 50 Ω |
| Bliksembeveiliging | DC-geaard |
Meganiese
| Koppeling | N-K |
| Antenne Afmeting | 450×450×40 mm |
| Gewig | 2,5 kg / 3,0 kg |
| Radome materiaal | UV ABS |
| Monteerpaaldeursnee | Ø40–Ø60 mm |
| Bedryfstemperatuur | −40 °C tot +65 °C |
| Gewaardeerde Windspoed | 216 km/h |
Monteerdiagram


