12 dBi ultra-vysokofrekvenční kruhově polarizovaná vodotěsná a bleskozabezpečená externí RFID anténa
- Přehled
- Specifikace
- Montážní diagram
- Doporučené produkty
Přehled
RFA915-12R40-C1 je panelová anténa s vysokým ziskem a širokou vodorovnou šířkou paprsku 40° s pravotočivou kruhovou polarizací, určená pro RFID.
● Široká vodorovná šířka paprsku 40°
● Kompatibilní s RoHS
● Vodotěsnost dle stupně IP65
Specifikace
Elektrické
| Model | RFA-915-12R40 |
| Frekvenční rozsah | 902-928 MHz |
| Zisk | 12DBi |
| VSWR | ≤1.5 |
| šířka paprsku při úbytku 3 dB v H-rovině | 40° |
| šířka paprsku při úbytku 3 dB v E-rovině | 40° |
| Polarizace | Pravý kruh |
| Axální poměr | <2 |
| Poměr přední-stranové účinnosti | ≥20 dB |
| Maximální vstupní výkon | 100 Watt |
| Impedance | 50 Ω |
| Ochrana před bleskem | DC uzemněno |
Mechanické
| Konektor | N-K |
| Rozměry antény | 450 × 450 × 40 mm |
| Hmotnost | 2,5 kg / 3,0 kg |
| Radómový materiál | UV ABS |
| Průměr montážního stožáru | Ø40 až Ø60 mm |
| Provozní teplota | −40 °C až +65 °C |
| Nomínní větrná rychlost | 216 km/h |
Montážní diagram


