12 dBi високочестотна кръгово поляризирана водонепроницаема и мълниезащитна външна RFID антена
- Общ преглед
- Спецификации
- Диаграма за монтиране
- Препоръчани продукти
Общ преглед
RFA915-12R40-C1 е панелна антена с висок коефициент на усилване и широка хоризонтална диаграма на насоченост от 40° с дясна кръгова поляризация, приложима за RFID.
● Широка хоризонтална диаграма на насоченост – 40°
● Съответства на RoHS
● Степен на водонепроницаемост IP65
Спецификации
Електрически
| Модел | RFA-915-12R40 |
| Честотен диапазон | 902-928 MHz |
| Усилване | 12DBi |
| VSWR | ≤1.5 |
| ширина на лъча при 3 дБ, хоризонтална равнина (H-равнина) | 40° |
| ширина на лъча при 3 дБ, вертикална равнина (E-равнина) | 40° |
| Поларизация | Десен кръгъл |
| Осиален коэфicient | <2 |
| Съотношение преден-заден | ≥20 dB |
| Максимална входна мощност | 100 Ват |
| Импеданс | 50 Ω |
| Защита от молния | Заземяване към постояннотоковата верига |
Механичен
| Конектор | N-K |
| Размер на антена | 450 × 450 × 40 мм |
| Тегло | 2,5 кг / 3,0 кг |
| Радомен материал | УФ АБС |
| Диаметър на мачтата за монтиране | Ø40–Ø60 мм |
| Работна температура | –40° C до +65° C |
| Номинална вятърна скорост | 216 км/ч |
Диаграма за монтиране


