12 dBi ultra-vysokofrekvenčná kruhovo polarizovaná vodotesná a protihromová externá RFID anténa
- Prehľad
- Špecifikácie
- Montážny diagram
- Odporúčané produkty
Prehľad
RFA915-12R40-C1 je plochá anténa s vysokým ziskom a širokou vodorovnou šírkou lúča 40° s pravou kruhovou polarizáciou, určená pre RFID.
● Široká vodorovná šírka lúča 40°
● Kompatibilné s RoHS
● Vodotesnosť podľa stupňa IP65
Špecifikácie
Elektrické
| Model | RFA-915-12R40 |
| Frekvenčný rozsah | 902–928 MHz |
| Zisky | 12dBi |
| VSWR | ≤1.5 |
| šírka lúča pri 3 dB, rovina H | 40° |
| šírka lúča pri 3 dB, zvislá rovina (E-rovina) | 40° |
| Polarizácia | Pravý kruhový |
| Osový pomer | <2 |
| Pomer predná–zadná | ≥20 dB |
| Maximálna vstupná mocnosť | 100 W |
| Impedancia | 50 Ω |
| Ochrana pred bleskom | DC uzemnené |
Mechanické
| Konektor | N-K |
| Rozmery antény | 450 × 450 × 40 mm |
| Hmotnosť | 2,5 kg / 3,0 kg |
| Radómový materiál | UV ABS |
| Priemer montážneho stožiara | Ø40 až Ø60 mm |
| Prevádzková teplota | –40 °C až +65 °C |
| Nominalná rýchlosť vetra | 216 km/h |
Montážny diagram


