εξωτερική κεραία RFID υπέρ-υψηλής συχνότητας 12 dBi, κυκλικά πολωμένη, αδιάβροχη και ανθεκτική στους κεραυνούς
- Επισκόπηση
- Προδιαγραφές
- Διάγραμμα τοποθέτησης
- Συνιστώμενα Προϊόντα
Επισκόπηση
Η RFA915-12R40-C1 είναι μια πανελ κεραία δεξιάς κυκλικής πόλωσης με υψηλό κέρδος και ευρύ διαγώνιο πλάτος δέσμης 40°, που χρησιμοποιείται σε συστήματα RFID.
● Ευρύ οριζόντιο πλάτος δέσμης 40°
● Συμμόρφωση με την οδηγία RoHS
● Βαθμός αδιαβροσίας IP65
Προδιαγραφές
Ηλεκτρικά
| Μοντέλο | RFA-915-12R40 |
| Εύρος συχνοτήτων | 902-928MHz |
| Κέρδος | 12DBi |
| VSWR | ≤1.5 |
| πλάτος δέσμης 3 dB, επίπεδο H | 40° |
| πλάτος δέσμης 3 dB, κατακόρυφο επίπεδο (E-Plane) | 40° |
| Πολαρικοποίηση | Δεξιόστροφος κύκλος |
| Αξονικός Λόγος | <2 |
| Λόγος Μπροστά-Πίσω | ≥20 dB |
| Μέγιστη ισχύς εισόδου | 100 Βατ |
| Αντίσταση | 50 Ω |
| Προστασία από κεραυνό | Γείωση DC |
Μηχανικός
| Συνδετήρας | N-K |
| Διαστάσεις Αντέννας | 450 × 450 × 40 mm |
| Βάρος | 2,5 kg / 3,0 kg |
| Υλικό ραδόμου | UV ABS |
| Διάμετρος Πόλου Τοποθέτησης | Ø40–Ø60 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40° C έως +65° C |
| Ονομαστική ταχύτητα ανέμου | 216 km/h |
Διάγραμμα τοποθέτησης


