12 dBi zewnętrzna antena RFID o ultra-wysokiej częstotliwości, cyrkularnie spolaryzowana, odporna na wodę i uderzenia piorunów
- Przegląd
- Specyfikacje
- Schemat montażu
- Polecane produkty
Przegląd
RFA915-12R40-C1 to panelowa antena prawoskrętna o dużym wzmocnieniu i szerokim kącie promieniowania wynoszącym 40°, przeznaczona do zastosowań RFID.
● Szeroki kąt promieniowania poziomego: 40°
● Zgodny z dyrektywą RoHS
● Stopień ochrony IP65
Specyfikacje
Elektryczny
| Model | RFA-915-12R40 |
| Zakres częstotliwości | 902-928 MHz |
| Zysk | 12DBi |
| VSWR | ≤1.5 |
| szerokość wiązki przy spadku mocy o 3 dB, płaszczyzna H | 40° |
| szerokość wiązki przy poziomie -3 dB, płaszczyzna E | 40° |
| Polaryzacja | Prawy okrągły |
| Stosunek Aksjalny | <2 |
| Stosunek przód–tył | ≥20 dB |
| Maksymalna moc wejściowa | 100 Watów |
| Impedancja | 50 Ω |
| Ochrona przed błyskawicami | Uziemienie DC |
Wyroby mechaniczne
| Złącze | N-K |
| Wymiar anteny | 450 × 450 × 40 mm |
| Waga | 2,5 kg / 3,0 kg |
| Materiał radomowy | UV ABS |
| Średnica masztu montażowego | Ø40–Ø60 mm |
| Temperatura pracy | -40° C do +65° C |
| Prędkość wiatru znamionowa | 216 km/h |
Schemat montażu


