antena luaran RFID berfrekuensi ultra-tinggi, berpolarisasi bulat, kalis air dan kalis kilat, 12 dBi
- Gambaran Keseluruhan
- Spesifikasi
- Gambarajah Pemasangan
- Produk yang Disyorkan
Gambaran Keseluruhan
RFA915-12R40-C1 ialah antena panel berpolarisasi bulat kanan berdaya tahan tinggi dengan lebar jalur mendatar 40°, digunakan untuk RFID.
● Lebar jalur mendatar 40°
● Mematuhi RoHS
● Tahap kalis air IP65
Spesifikasi
Elektrik
| Model | RFA-915-12R40 |
| Julat Kekerapan | 902-928MHz |
| Gain | 12DBi |
| VSWR | ≤1.5 |
| lebar Jejari 3 dB, Satah-H | 40° |
| lebar Sinar 3 dB, Satah-E | 40° |
| Polarization | Berpolarisasi bulat kanan |
| Nisbah Paksian | <2 |
| Nisbah Depan ke Belakang | ≥20 dB |
| Kuasa input maksimum | 100 Watt |
| Impedans | 50 Ω |
| Perlindungan petir | Dihubungkan ke bumi DC |
Mekanikal
| Penyambung | N-K |
| Dimensi Antena | 450×450×40 mm |
| Berat | 2.5 kg / 3.0 kg |
| Bahan radom | UV ABS |
| Diameter Tiang Pemasangan | Ø40~Ø60 mm |
| Suhu operasi | -40° C hingga +65° C |
| Kelajuan angin nominal | 216 km/j |
Gambarajah Pemasangan


