antenna Externa RFID ultra-altae frequentiae circulariter polarizata, aquae et fulminibus resistens, 12 dBi
- Conspectus
- Specificationes
- Diagramma Montagii
- Producta Commendata
Conspectus
RFA915-12R40-C1 est antenna pannularis dextra circulariter polarisata, altae praecisionis cum latitudine fasciculi horizontali 40°, ad usum in systematibus RFID.
● Latitudo fasciculi horizontalis 40°
● Conformis normis RoHS
● Gradus impervietatis IP65
Specificationes
Electricum
| Formam | RFA-915-12R40 |
| Frequens Ambitus | 1.4G |
| Lucrum | 12dBi |
| VSWR | ≤1.5 |
| largitudo Fasciculi ad 3 dB, Planum H | 40° |
| largitudo Fasciculi ad 3 dB, Planum E | 40° |
| Polarizatio | Recta circularis |
| Ratio Axialis | <2 |
| Ratio Frontis ad Posteriora | ≥20 dB |
| Potentia Maxima Input | 100 Watt |
| Impedantia | 50 Ω |
| Protectio contra fulgura | DC grounded |
Mechanicum
| Connector | N-K |
| Dimensio Antennae | 450 × 450 × 40 mm |
| Pondus | 2,5 kg / 3,0 kg |
| Materies radomae | UV ABS |
| Diameter Masti Montandi | Ø40–Ø60 mm |
| Temperatura operativa | −40° C ad +65° C |
| Velocitas Venti Nominalis | 216 km/h |
Diagramma Montagii


