12 dBi ultra-høyfrekvent sirkulært polarisert vannbestandig og lynsikret RFID-ekstern antenne
- Oversikt
- Spesifikasjoner
- Monteringsdiagram
- Anbefalte produkter
Oversikt
RFA915-12R40-C1 er en panelantenne med høy forsterkning og bred strålebredde på 40° til høyre sirkulær polarisasjon, brukt til RFID.
● Bred horisontal strålebredde på 40°
● I samsvar med RoHS
● IP65 vannbestandighetsnivå
Spesifikasjoner
Elektriske apparater
| Modell | RFA-915-12R40 |
| Frekvensområde | 902-928 MHz |
| Gevinst | 12DBi |
| VSWR | ≤1.5 |
| 3 dB strålebredde, H-plan | 40° |
| 3 dB strålebredde, E-plan | 40° |
| Polarisasjon | Høyre sirkel |
| Akselforhold | <2 |
| Forhold foran-til-bak | ≥20 dB |
| Maksimalt Inngangsstyrke | 100 Watt |
| Impedans | 50 Ω |
| Blikkvern | Jordet DC |
Mechanisk
| Kobling | N-K |
| Antennestørrelse | 450 × 450 × 40 mm |
| Vekt | 2,5 kg / 3,0 kg |
| Radommateriale | UV ABS |
| Diameter på monteringsmast | Ø40–Ø60 mm |
| Driftstemperatur | -40° C til +65° C |
| Annenkraftfart | 216 km/t |
Monteringsdiagram


