- Oorsig
- Spesifikasies
- Aanbevole Produkte
Oorsig
Produk Oorsig
Advantenna-p33 is ’n kompakte UHF RFID-antenne met sirkulêre polarisasie en ’n stralingspatroon wat gekenmerk word deur ’n potloodstraalvormige patroon (40°/40°).
Hierdie stralingspatroon maak hierdie antenne ideaal vir baie RFID-toepassings soos bokant-geplaaste werklike tyd voorraadstelsels, ‘magic mirrors’ en pasproewe.
’n Stel Advantenna-p33 kan aan die plafon gehang word om gemerkte items in ’n gegewe ruimte in werklike tyd te identifiseer en te lokalisieer.
In kleinhandelwinkels kan die Advantenna-p33 aan die plafon geïnstalleer word, bo-elke proefkamer. In hierdie posisie en dank sy hoë rigtinggewendheid, kan die RFID-stelsel die RFID-etikette in die ooreenstemmende proefkamer opspoor, terwyl die opsporing van items in aangrensende proefkamers of in nabygeleë areas tot 'n minimum beperk word.
Konnektoropsies

Flens reguit

Flens regte hoek
Voordelig:
• Nou straal in twee rigtings
• Hoë wins
• Baie dun vormfaktor
Toepassings:
• Boplaaslike werklike tyd voorraadstelsels
• Proefkamers
• Toorderspieëls
• Deure en gangte
Stralingspatroon

Meganiese spesifikasies



Spesifikasies
| Bedryfsfrekwensie EU-weergawe | 865 – 868 MHz (ETSI EN 302 208) |
| Bedryfsfrekwensie VSA-weergawe | 902 – 928 MHz (FCC-deel 15) |
| Bedryfsopsporingsafstand | Tot 6 meter |
| Stralingspatroon | Potloodstraal |
| Bundelwydte | 40° / 40° |
| Versterking | 10,4 dBi (EU-weergawe), 9,6 dBi (VSA-weergawe) |
| Sylobvlak | < –15 dB |
| Polariteit | Sirkelvormig |
| Invoer impedansie | 50 Ω |
| Koppeling | vroulike SMA- of MCX-flens of flens regte hoek |
| Temperatuurbereik | –20 °C tot +130 °C |
| Grootte sonder verbindingsstuk | 417 mm × 417 mm × 3,3 mm 16,4 duim × 16,4 duim × 0,13 duim |
| Grootte met flensverbindingsstuk | 417 mm × 417 mm × 15 mm 16,4 duim × 16,4 duim × 0,6 duim |
| Antennegewig | 1050 g |