- Общ преглед
- Спецификации
- Препоръчани продукти
Общ преглед
Преглед на продукта
Advantenna-p33 е компактна UHF RFID антена с кръгова поляризация и диаграма на излъчването, характеризираща се с форма на моливов лъч (40°/40°).
Тази диаграма на излъчването прави тази антена идеална за множество RFID приложения, като например системи за реалновременна инвентаризация отгоре, „магически огледи“ и примерни кабини.
Комплект от Advantenna-p33 може да бъде инсталиран, окачен от тавана, за да се идентифицират и локализират маркирани артикули в дадено пространство в реално време.
В търговските магазини Advantenna-p33 може да се инсталира на тавана над всяка примерна кабина. В това положение и благодарение на високата си насоченост RFID-системата открива RFID-етикетите, намиращи се в съответната примерна кабина, като минимизира откриването на стоки, намиращи се в съседни примерни кабини или в близки зони.
Опции за конектор

Фланец право

Фланец под прав ъгъл
Предимства:
• Тесен лъч в две посоки
• Висока усилвателна способност
• Много тънък формфактор
Приложения:
• Системи за реално време за инвентаризация отгоре
• Примерни кабини
• Магически огледи
• Врати и коридори
Радиационен модел

Механични спецификации



Спецификации
| Работна честота – версия за ЕС | 865 – 868 MHz (ETSI EN 302 208) |
| Работна честота – версия за САЩ | 902 – 928 MHz (FCC част 15) |
| Разстояние на откриване при работа | До 6 метра |
| Радиационен модел | Моливен лъч |
| Углова ширина | 40° / 40° |
| Усилване | 10,4 dBi (версия за ЕС), 9,6 dBi (версия за САЩ) |
| Ниво на страничните лъчи | < –15 dB |
| Поларизация | Кръгли |
| Входна импеданса | 50 Ω |
| Конектор | женски SMA или MCX, фланец или фланец с прав ъгъл |
| Температурен диапазон | –20 °C до +130 °C |
| Размер без конектор | 417 мм × 417 мм × 3,3 мм / 16,4 инча × 16,4 инча × 0,13 инча |
| Размер с фланцов конектор | 417 мм × 417 мм × 15 мм / 16,4 инча × 16,4 инча × 0,6 инча |
| Тегло на антената | 1050 г |