- Přehled
- Specifikace
- Doporučené produkty
Přehled
RFA915-6H70A je univerzální anténa vhodná pro RFID aplikace v UHF pásmu, která se vyznačuje vysokým ziskem a nízkou stojatou vlnou.
Má estetický a kompaktní vzhled, využívá dvojitého vodotěsného designu s těsnicí podložkou a silikonem a skříň je vybavena posílenými žebry, čímž je vhodná pro použití v různých náročných prostředích. Lze ji snadno využít v UHF RFID scénářích, jako jsou například systémy přístupové kontroly, skladování, logistika a maloobchod.



Rozměr

VSWR

Zisk

Specifikace
Elektrické specifikace
| Model | RFA915-6H70A |
| Četnostní rozsah ((MHz) | 840-960Mhz |
| Zisk | > 6 dBic |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Šířka paprsku při úbytku 3 dB v H-rovině | 70° |
| Šířka paprsku při úbytku 3 dB v E-rovině | 70° |
| Polarizace | Kruhové |
| Relativní vlhkost | 5%~95% |
| Impedance | 50 Ω |
Mechanické specifikace
| Konektor | SMA-50KFD |
| Rozměry antény | 128 × 128 × 20 mm |
| Hmotnost | 0,3 kg (bez montážního úhelníku) |
| Materiál | ASA inženýrské plasty, hliník |
| Vodotěsnost zdarma úroveň | IP67 |
| Teplota provozu | −40 °C až +85 °C |
| Provozní teplota | −40 °C až +85 °C |