- Přehled
- Specifikace
- Doporučené produkty
Přehled
● Široká horizontální šířka paprsku 90°
● Ochrana proti vodě dle stupně IP66
● Kompatibilní s RoHS
Specifikace
Elektrické specifikace
| Model | RFA915-9R40-2 |
| Četnostní rozsah ((MHz) | 902-928 MHz |
| Zisk | 9 dBi |
| VSWR | ≤1.3 |
| šířka paprsku při úbytku 3 dB v H-rovině | 90° |
| šířka paprsku při úbytku 3 dB v E-rovině | 90° |
| Polarizace | Pravotočivá nebo levotočivá |
| Axální poměr | <1.7 |
| Poměr přední-stranové účinnosti | ≥20 dB |
| Maximální vstupní výkon | 100 Watt |
| Impedance | 50 Ω |
| Ochrana před bleskem | DC uzemněno |
Mechanické specifikace
| Konektor | Zásuvka N – ženská nebo dle zákaznické specifikace |
| Konzola | L-konzola nebo konzola X1 nebo X2 (litá) |
| Rozměry antény | 260 × 260 × 33,5 mm |
| Hmotnost | 1,2 kg |
| Radómový materiál | ABS s ochranou proti UV záření |
| Průměr montážního stožáru | Ø40 až Ø60 mm |
| Provozní teplota | −40 °C až +65 °C |
| Nomínní větrná rychlost | 216 km/h |