- Přehled
- Specifikace
- Doporučené produkty
Přehled
RAF915-320 se široce používá v oblastech jako chytrý prodej, správa mrazniček, správa majetku a správa šperků.
Specifikace
| Elektrické indikátory | |
| Frekvenční rozsah | 902-928 MHz |
| Zisk | -10 dBi |
| Režim polarizace | Kruhová polarizace |
| Poměr stojaté vlny napětí | 1,8 nebo méně |
| Poměr před a po | 20 nebo více |
| Impedance | 50 Ω |
| Maximální vstupní výkon | 50W |
| Ochrana před bleskem | DC zakotvení |
| Typ spoje | SMA zásuvka |
| Mechanické ukazatele | |
| Velikost antény | 320 × 320 × 6 mm |
| Hmotnost antény bez balení | 0,6kg |
| Velikost balení | 33 × 33 × 3 cm |
| Hmotnost antény včetně balení | 0.8kg |
| Materiál krytu antény | PVC |
| Barva krytu antény | černá |
| Pracovní teplota | -20-55℃ |