- Шолу
- Сәйкестіктер
- Ұсынылатын өнімдер
Шолу
RFA915-6H70A — UHF диапазонындағы RFID қолданбалары үшін жарамды универсалды антенна, оның күшті күшейтуі мен төмен тұрған толқын коэффициенті бар.
Оның әсем және компактты пішіні бар, суға төзімді сақина мен силиконнан жасалған екі деңгейлі суға төзімді конструкциясы қолданылған, сонымен қатар қабықшасы күшейтілген қабырғалармен жасалған, сондықтан ол әртүрлі қиын жағдайларда қолдануға жарамды. Ол UHF диапазонындағы RFID сценарийлерінде — қақпаға кіру бақылауы, қойма, логистика және ретейл саласында ыңғайлы қолданылады.



Өлшем

VSWR

Жеңісті

Сәйкестіктер
Электрлік сипаттамалары
| Модель | RFA915-6H70A |
| Жиілік диапазоны ((MHz) | 840–960 МГц |
| Жеңісті | > 6 дБик |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| 3 дБ Сәулелену диаграммасы, H-жазықтығы | 70° |
| 3 дБ Сәулелену диаграммасы, E-жазықтығы | 70° |
| Поляризация | Дөңгелек |
| Салыстырмалы ылғалдылық | 5%~95% |
| Импеданс | 50 Ω |
Механикалық сипаттамалары
| Қосылма | SMA-50KFD |
| Антеннаға салыстыру мәліметтері | 128×128×20 мм |
| Салмағы | 0,3 кг (бекітпе қоспағанда) |
| Материал | ASA инженерлік пластмассалары, алюминий |
| Суға түймештік деңгейі | IP67 |
| Жұмыс температурасы | -40℃ ~ +85℃ |
| Жұмыс шамамен температура | -40℃ ~ +85℃ |