- Conspectus
- Specificationes
- Producta Commendata
Conspectus
Productum Overview
Advantenna-p33 est antenna RFID UHF compacta cum polarisatione circulari et paterno radiationis formae fasciculi stiliformis (40°/40°).
Hoc paternum radiationis hanc antennam facit idealem ad multas applicationes RFID, ut systemata inventarii in tempore reali supra caput, specula magicae et camerulae vestiendae.
Setum Advantenna-p33 potest installari suspensum e tecto ut identificet et locet res notatas in spatio dato in tempore reali.
In emporiis, Advantenna-p33 in tecto, supra singulas cellulas probandi, installari potest. In hac positione, et propter altam directivitatem suam, systema RFID taggas RFID in cellula probandi correspondente detectat, dum detegendi res in cellulis probandi vicinis vel in regionibus proximis minime augentur.
Optiones Conectorum

Collare rectum

Collare angulo recto
Commoda:
• Fasciculus angustus in duabus directionibus
• Praeclara vis
• Forma perexigua
Applicationes:
• Systemata inventariae realis temporis sub tecto
• Cellulae probandi
• Speculae mirabiles
• Foramina et vestibula
Schema radiationis

Mechanica Specificationes



Specificationes
| Frequentiā operātōriā versiōnis Europaeae | 865–868 MHz (ETSI EN 302 208) |
| Frequentiā operātōriā versiōnis Americanae | 902–928 MHz (FCC pars 15) |
| Distantia detectiōnis operātōria | Usque ad 6 metrōs |
| Schema radiationis | Fasciculus stilī |
| Latitudo radii | 40° / 40° |
| Lucrum | 10,4 dBi (versiō Europaea), 9,6 dBi (versiō Americana) |
| Nivelis lōbus secundārius | < −15 dB |
| Polarizatio | Circularis |
| Input impedimentum | 50 Ω |
| Connector | femina SMA aut MCX aut flange angulo recto |
| Temperatura range | −20°C ad +130°C |
| Magnitudo absque coniunctione | 417 mm × 417 mm × 3,3 mm 16,4 pollices × 16,4 pollices × 0,13 pollices |
| Magnitudo cum coniunctione flange | 417 mm × 417 mm × 15 mm 16,4 pollices × 16,4 pollices × 0,6 pollices |
| Pondus Antennae | 1050 g |