- Gambaran Keseluruhan
- Spesifikasi
- Produk yang Disyorkan
Gambaran Keseluruhan
Gambaran Produk
Advantenna-p33 ialah antena UHF RFID padat dengan penukaran bulat dan corak pancaran yang dicirikan oleh bentuk alur pensel (40°/40°).
Corak pancaran ini menjadikan antena ini ideal untuk pelbagai aplikasi RFID seperti sistem inventori masa nyata dari atas, cermin ajaib dan bilik mencuba.
Satu set Advantenna-p33 boleh dipasang menggantung dari siling untuk mengenal pasti dan menentukan lokasi item berlabel dalam ruang tertentu secara masa nyata.
Di kedai runcit, Advantenna-p33 boleh dipasang di siling, tepat di atas setiap bilik persalinan. Dalam kedudukan ini, dan berkat arah ketepatan tingginya, sistem RFID mengesan tag RFID yang terletak di bilik persalinan yang sepadan, sambil meminimumkan pengesanan barang-barang yang berada di bilik persalinan bersebelahan atau di kawasan berdekatan.
Pilihan Penyambung

Flens lurus

Flens sudut tegak
Manfaat:
• Sinar sempit dalam dua arah
• Ganjaran tinggi
• Faktor bentuk yang sangat nipis
Aplikasi:
• Sistem inventori masa nyata dari atas
• Bilik persalinan
• Cermin ajaib
• Pintu dan koridor
Pola radiasi

Spesifikasi Mekanikal



Spesifikasi
| Frekuensi Operasi Versi EU | 865 – 868 MHz (ETSI EN 302 208) |
| Frekuensi Operasi Versi AS | 902 – 928 MHz (Bahagian FCC 15) |
| Jarak Pengesanan Operasi | Sehingga 6 meter |
| Pola radiasi | Sinar Pensil |
| Lebar Sinar | 40° / 40° |
| Gain | 10.4 dBi (versi EU), 9.6 dBi (versi AS) |
| Aras Lobus Sisi | < -15 dB |
| Polarization | Pusingan |
| Impedansi input | 50 Ω |
| Penyambung | SMA betina atau MCX atau flens sudut tegak |
| Julat suhu | -20°C hingga +130°C |
| Saiz tanpa penyambung | 417 mm x 417 mm x 3.3 mm / 16.4 inci x 16.4 inci x 0.13 inci |
| Saiz dengan penyambung flens | 417 mm x 417 mm x 15 mm / 16.4 inci x 16.4 inci x 0.6 inci |
| Berat antena | 1050 g |