- Overzicht
- Specificaties
- Aanbevolen producten
Overzicht
● Brede horizontale stralingshoek van 90°
● IP66 waterdichtheidsklasse
● RoHS-compliant
Specificaties
Elektrische specificaties
| Model | RFA915-9R40-2 |
| Frequentiebereik ((MHz) | 902-928 MHz |
| Versterking | 9 dBi |
| VSWR | ≤1.3 |
| 3 dB bundelbreedte, H-vlak | 90° |
| 3 dB bundelbreedte, E-vlak | 90° |
| Polaritatie | Rechts-cirkulair of links-cirkulair |
| Axiale verhouding | <1.7 |
| Verhouding voorzijde-achterzijde | ≥20 dB |
| Maximaal invoervermogen | 100 Watt |
| Impedantie | 50 Ω |
| Bliksembescherming | DC-geaard |
Mechanische specificaties
| Verbindingsstuk | N-female of op maat gemaakt |
| Deeltjes | L-beugel of X1- of X2-beugel (spuitgegoten) |
| Antenne afmetingen | 260 × 260 × 33,5 mm |
| Gewicht | 1.2 kg |
| Radome materiaal | UV-bestendig ABS |
| Diameter van de montagepaal | Ø40~Ø60 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -40 °C tot +65 °C |
| Nominale windsnelheid | 216 km/u |