- Overzicht
- Specificaties
- Aanbevolen producten
Overzicht
De RAF915-320 wordt veel gebruikt in scenario's zoals slim detailhandelsbeheer, diepvriesbeheer, activabeheer en juweliersbeheer.
Specificaties
| Elektrische aanduiders | |
| Frequentiebereik | 902-928 MHz |
| Versterking | -10 dBi |
| Polarisatiemodus | Circulaire polarisatie |
| Spanningsstaandingolferverhouding | 1,8 of lager |
| Verhouding voor- en na | 20 of meer |
| Impedantie | 50 Ω |
| Maximaal invoervermogen | 50W |
| Bliksembescherming | DC-aansluiting |
| Soort verbinding | SMA-aansluiting |
| Mechanische indicatoren | |
| Antennegrootte | 320 × 320 × 6 mm |
| Nettogewicht van de antenne | 0.6kg |
| Verpakkingsgrootte | 33 × 33 × 3 cm |
| Brutogewicht van de antenne | 0.8kg |
| Materiaal van de antenneafdekking | PVC |
| Kleur van de antenneafdekking | zwart |
| Werktemperatuur | -20-55℃ |