- Overzicht
- Specificaties
- Aanbevolen producten
Overzicht
De RFA915-6H70A is een universele antenne geschikt voor RFID-toepassingen in het UHF-bereik, met een hoge winst en een lage staande golf.
De antenne heeft een aantrekkelijk en compacte vormgeving, maakt gebruik van een dubbel waterdicht ontwerp met een waterdichte pakking en siliconen, en het behuizing is voorzien van versterkte ribben, waardoor deze geschikt is voor gebruik in diverse zware omgevingen. De antenne kan eenvoudig worden toegepast in UHF-RFID-scenario’s zoals toegangscontrole, opslag, logistiek en retail.



Afmeting

VSWR

Versterking

Specificaties
Elektrische specificaties
| Model | RFA915-6H70A |
| Frequentiebereik ((MHz) | 840-960Mhz |
| Versterking | > 6 dBic |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| 3 dB bundelbreedte, H-vlak | 70° |
| 3 dB bundelbreedte, E-vlak | 70° |
| Polaritatie | Cirkelvormig |
| Relatieve luchtvochtigheid | 5%~95% |
| Impedantie | 50 Ω |
Mechanische specificaties
| Verbindingsstuk | SMA-50KFD |
| Antenne afmetingen | 128×128×20 mm |
| Gewicht | 0,3 kg (exclusief de beugel) |
| Materiaal | ASA-techniekplastics, aluminium |
| Waterdicht niveau | IP67 |
| Stire-temperatuur | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Bedrijfstemperatuur | -40 ℃ ~ +85 ℃ |