- Oversikt
- Spesifikasjoner
- Anbefalte produkter
Oversikt
RFA915-6H70A er en universell antenne egnet for RFID-applikasjoner i UHF-båndet, med høy forsterkning og lav stående bølge.
Den har et elegant og kompakt utseende, bruker en dobbel vannbestandig konstruksjon med vannbestandig pakning og silikon, og skalldelen er utformet med forsterkede ribber, noe som gjør den egnet for bruk i ulike harde miljøer. Den kan enkelt brukes i UHF-båndets RFID-scenarier, som tilgangskontroll, lagerhold, logistikk og detaljhandel.



Dimensjon

VSWR

Gevinst

Spesifikasjoner
Elektriske spesifikasjonar
| Modell | RFA915-6H70A |
| Frekvensområde ((MHz) | 840-960Mhz |
| Gevinst | > 6 dBic |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| 3 dB strålebredde, H-plan | 70° |
| 3 dB strålebredde, E-plan | 70° |
| Polarisasjon | Sirkulær |
| Relativ fuktighet | 5%~95% |
| Impedans | 50 Ω |
Mechaniske spesifikasjonar
| Kobling | SMA-50KFD |
| Antennestørrelse | 128 × 128 × 20 mm |
| Vekt | 0,3 kg (unntatt festetøyet) |
| Materiale | ASA-teknikkplast, aluminium |
| Vanntett nivå | IP67 |
| Stiretemperatur | -40℃~+85℃ |
| Driftstemperatur | -40℃~+85℃ |