- Oversikt
- Spesifikasjoner
- Anbefalte produkter
Oversikt
RAF915-320 brukes mye i scenarier som smart detaljhandel, fryserstyring, eiendelsstyring og smykkstyring.
Spesifikasjoner
| Elektriske indikatorer | |
| Frekvensområde | 902-928 MHz |
| Gevinst | -10 dBi |
| Polariseringsmode | Sirkulær polarisering |
| Spenningsstårforhold | 1,8 eller mindre |
| Forhold mellom foran og bak | 20 eller mer |
| Impedans | 50 Ω |
| Maksimalt Inngangsstyrke | 50W |
| Blikkvern | DC jordforbindelse |
| Følge Type | SMA-kontakt |
| Mekaniske indikatorer | |
| Antennes størrelse | 320 × 320 × 6 mm |
| Nettovekt av antennen | 0.6kg |
| Pakkingsstørrelse | 33 × 33 × 3 cm |
| Bruttovekt til antennen | 0.8kg |
| Materiale til antennekapsling | PVC |
| Farge på antennekapsling | svart |
| Arbeidstemperatur | -20-55℃ |