- Oversikt
- Spesifikasjoner
- Anbefalte produkter
Oversikt
● Bred horisontal strålebredde på 90°
● Vannbeskyttelsesnivå IP66
● I samsvar med RoHS
Spesifikasjoner
Elektriske spesifikasjonar
| Modell | RFA915-9R40-2 |
| Frekvensområde ((MHz) | 902-928 MHz |
| Gevinst | 9 dBi |
| VSWR | ≤1.3 |
| 3 dB strålebredde, H-plan | 90° |
| 3 dB strålebredde, E-plan | 90° |
| Polarisasjon | Høyrecirkulær eller venstrecirkulær |
| Akselforhold | <1.7 |
| Forhold foran-til-bak | ≥20 dB |
| Maksimalt Inngangsstyrke | 100 Watt |
| Impedans | 50 Ω |
| Blikkvern | Jordet DC |
Mechaniske spesifikasjonar
| Kobling | N-mor eller tilpasset |
| Støtteverk | L-holdere eller X1- eller X2-holdere (die-cast) |
| Antennestørrelse | 260 × 260 × 33,5 mm |
| Vekt | 1.2 kg |
| Radommateriale | UV-beskyttet ABS |
| Diameter på monteringsmast | Ø40–Ø60 mm |
| Driftstemperatur | −40 °C til +65 °C |
| Annenkraftfart | 216 km/t |