- Przegląd
- Specyfikacje
- Polecane produkty
Przegląd
● Szeroka szerokość wiązki poziomej: 90°
● Stopień ochrony przed wodą IP66
● Zgodny z dyrektywą RoHS
Specyfikacje
Specyfikacje elektryczne
| Model | RFA915-9R40-2 |
| Zakres częstotliwości (mhz) | 902-928 MHz |
| Zysk | 9 dBi |
| VSWR | ≤1.3 |
| szerokość wiązki przy spadku mocy o 3 dB, płaszczyzna H | 90° |
| szerokość wiązki przy poziomie -3 dB, płaszczyzna E | 90° |
| Polaryzacja | Prawoobrotowa lub lewoobrotowa |
| Stosunek Aksjalny | <1.7 |
| Stosunek przód–tył | ≥20 dB |
| Maksymalna moc wejściowa | 100 Watów |
| Impedancja | 50 Ω |
| Ochrona przed błyskawicami | Uziemienie DC |
Specyfikacje mechaniczne
| Złącze | Gniazdo typu N (żeńskie) lub na zamówienie |
| Klamra | Uchwyt L lub uchwyt X1 lub X2 (odlewany pod ciśnieniem) |
| Wymiar anteny | 260 × 260 × 33,5 mm |
| Waga | 1,2 kg |
| Materiał radomowy | ABS odporny na promieniowanie UV |
| Średnica masztu montażowego | Ø40–Ø60 mm |
| Temperatura pracy | −40 °C do +65 °C |
| Prędkość wiatru znamionowa | 216 km/h |