- Przegląd
- Specyfikacje
- Polecane produkty
Przegląd
RAF915-320 jest szeroko stosowany w takich zastosowaniach jak inteligentna handlowa obsługa klienta, zarządzanie zamrażarkami, zarządzanie aktywami oraz zarządzanie biżuterią.
Specyfikacje
| Wskaźniki elektryczne | |
| Zakres częstotliwości | 902-928 MHz |
| Zysk | -10 dBi |
| Tryb polaryzacji | Polaryzacja kołowa |
| Współczynnik stojących fal napięcia | 1,8 lub mniej |
| Stosunek przed i po | 20 lub więcej |
| Impedancja | 50 Ω |
| Maksymalna moc wejściowa | 50W |
| Ochrona przed błyskawicami | Uziemienie prądu stałego |
| Typ połączenia | Gniazdo SMA |
| Wskaźniki mechaniczne | |
| Rozmiar anteny | 320 × 320 × 6 mm |
| Masa netto anteny | 0.6kg |
| Rozmiar opakowania | 33 × 33 × 3 cm |
| Masa brutto anteny | 0,8kg |
| Materiał pokrywy anteny | PVC |
| Kolor pokrywy anteny | czarny |
| Temperatura pracy | -20-55℃ |