- Przegląd
- Specyfikacje
- Polecane produkty
Przegląd
Antena RFA915-6H70A to uniwersalna antena przeznaczona do zastosowań RFID w paśmie UHF, charakteryzująca się wysokim wzmocnieniem i niską falą stojącą.
Ma atrakcyjny i kompaktowy wygląd, stosuje podwójny system zabezpieczenia przed wodą – uszczelkę wodoszczelną oraz silikon – a obudowa została zaprojektowana z wzmocnionymi żebrami, dzięki czemu nadaje się do użytku w różnych trudnych warunkach środowiskowych. Może być łatwo stosowana w scenariuszach RFID w paśmie UHF, takich jak kontrola dostępu, magazynowanie, logistyka i handel detaliczny.



Wymiary

VSWR

Zysk

Specyfikacje
Specyfikacje elektryczne
| Model | RFA915-6H70A |
| Zakres częstotliwości (mhz) | 840-960Mhz |
| Zysk | > 6 dBic |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Szerokość wiązki przy spadku mocy o 3 dB, płaszczyzna H | 70° |
| Szerokość wiązki przy spadku mocy o 3 dB, płaszczyzna E | 70° |
| Polaryzacja | Okrągły |
| Wilgotność względna | 5%~95% |
| Impedancja | 50 Ω |
Specyfikacje mechaniczne
| Złącze | SMA-50KFD |
| Wymiar anteny | 128 × 128 × 20 mm |
| Waga | 0,3 kg (bez uchwytu) |
| Materiał | Inżynieryjne tworzywa sztuczne ASA, aluminium |
| Poziom Ochrony Przed Wodą | IP67 |
| Temperatura pracy | -40℃~+85℃ |
| Temperatura pracy | -40℃~+85℃ |