- Prehľad
- Špecifikácie
- Odporúčané produkty
Prehľad
RAF915-320 sa široko používa v scenároch, ako je inteligentné maloobchodné predávanie, správa mrazničiek, správa aktív a správa šperkov.
Špecifikácie
| Elektrické indikátory | |
| Frekvenčný rozsah | 902–928 MHz |
| Zisky | -10 dBi |
| Polarizačný režim | Kruhová polarizácia |
| Pomer stojatých vln napätia | 1,8 alebo menej |
| Pomer predného a zadného lúča | 20 alebo viac |
| Impedancia | 50 Ω |
| Maximálna vstupná mocnosť | 50W |
| Ochrana pred bleskom | Zazemnenie DC |
| Typ spojenia | SMA zásuvka |
| Mechanické indikátory | |
| Veľkosť antény | 320 × 320 × 6 mm |
| Čistá hmotnosť antény | 0,6kg |
| Veľkosť obalu | 33*33*3 cm |
| Hrubá hmotnosť antény | 0,8kg |
| Materiál krytu antény | PVC |
| Farba krytu antény | čierna |
| Pracovná teplota | -20-55℃ |