- Prehľad
- Špecifikácie
- Odporúčané produkty
Prehľad
● Široká vodorovná šírka lúča 90°
● Vodotesnosť podľa stupnice IP66
● Kompatibilné s RoHS
Špecifikácie
Elektrické špecifikácie
| Model | RFA915-9R40-2 |
| Frekvenčný rozsah ((MHz) | 902–928 MHz |
| Zisky | 9 dBi |
| VSWR | ≤1.3 |
| šírka lúča pri 3 dB, rovina H | 90° |
| šírka lúča pri 3 dB, zvislá rovina (E-rovina) | 90° |
| Polarizácia | Pravotočivá alebo ľavotočivá |
| Osový pomer | <1.7 |
| Pomer predná–zadná | ≥20 dB |
| Maximálna vstupná mocnosť | 100 W |
| Impedancia | 50 Ω |
| Ochrana pred bleskom | DC uzemnené |
Mechanické špecifikácie
| Konektor | Zásuvka N – ženská alebo na objednávku |
| Základná časť | L-pripevniaca konzola alebo konzola X1 alebo X2 (litá) |
| Rozmery antény | 260 × 260 × 33,5 mm |
| Hmotnosť | 1.2 kg |
| Radómový materiál | ABS chránený pred UV žiarením |
| Priemer montážneho stožiara | Ø40–Ø60 mm |
| Prevádzková teplota | –40 °C až +65 °C |
| Nominalná rýchlosť vetra | 216 km/h |