- Prehľad
- Špecifikácie
- Odporúčané produkty
Prehľad
Anténa RFA915-6H70A je univerzálna anténa vhodná pre RFID aplikácie v UHF pásme a vyznačuje sa vysokým ziskom a nízkou stojacou vlnou.
Má elegantný a kompaktný vzhľad, využíva dvojité vodotesné riešenie pomocou vodotesnej tesniacej podložky a kremíkovej gumy a jej kôrka je vybavená posilnenými rebrami, čo ju robí vhodnou na použitie v rôznych náročných prostrediach. Je jednoducho použiteľná v UHF RFID scenároch, ako sú systémy kontroly prístupu, skladovanie, logistika a maloobchod.



Rozmer

VSWR

Zisky

Špecifikácie
Elektrické špecifikácie
| Model | RFA915-6H70A |
| Frekvenčný rozsah ((MHz) | 840-960Mhz |
| Zisky | > 6 dBic |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Šírka lúča pri 3 dB, vodorovná rovina (H-rovina) | 70° |
| Šírka lúča pri 3 dB, zvislá rovina (E-rovina) | 70° |
| Polarizácia | Kruhové |
| Relatívna vlhkosť | 5%~95% |
| Impedancia | 50 Ω |
Mechanické špecifikácie
| Konektor | SMA-50KFD |
| Rozmery antény | 128 × 128 × 20 mm |
| Hmotnosť | 0,3 kg (okrem upevňovacieho zariadenia) |
| Materiál | ASA technické plastové materiály, hliník |
| Vodotesná úroveň | IP67 |
| Teplota stierky | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Prevádzková teplota | -40 ℃ ~ +85 ℃ |